2 грудня понад 40 школярів та дітей ВПО з Хорлуп та Пальче відвідали компанію Тигрес - місцевого виробника іграшок

 та профілактичну пожежно-технічну виставку ДСНС .

Пізнавальну та захоплюючу подорож у країну створення іграшки для школярів провела Надія -менеджер з реклами відділу маркетингу компанії Тигрес.

Малеча мала змогу поринути у сам процес виробництва м'якої іграшки, від дизайнерського задуму, пройшовши всі етапи та на власні очі побачивши організацію роботи та процес виготовлення, відвідавши швейний, вишивальний цехи, дільницю наповнення, декору, склади.

Захопливо діти розглядали сам процес наповнення м'яких та обладнання для виробництва пластмасових іграшок.

Кожен міг придбати собі іграшку на згадку.

Наступним етапом екскурсійної програми для школярів - була виставка пожежно- рятувальної служби ДСНС України у Головному управлінні ДСНС у Волинській області. 

Екскурсовод розповіла дітлахам про відповідальну роботу пожежників, історію розвитку пожежної справи Волині, про роботу диспетчерської служби 101, про будову вогнегасників, приладів охоронно - пожежної сигналізації, про всі засоби гасіння, наголосили на правилах пожежної безпеки та надали багато іншої корисної інформації.

По завершенню зустрічі поліцейські офіцери Підгайцівської громади подарували дітлахам світловідбивні елементи для поліпшення безпеки руху у вечірній час та розповіли як правильно ними користуватися.

Захід організовали за ініціативи поліцейських офіцерів громади, служби у справах дітей, спеціаліста з безпеки освітнього середовища Наталії Матвіюк. Підгайцівською сільською радою були придбані світловідбивні наліпки та браслети для дітей.

Більше фото на нашій сторінці у Фейсбук.