Бібліотеки громади звернули увагу на важливість боротьби зі СНІДом

Дата: 02.12.2022 15:29

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема.

У Всесвітній день боротьби зі СНІДом в бібліотеці с. ХОРЛУПИ для учнів Хорлупівської гімназії провели інформаційну хвилинку :«Скажемо СНІДу- НІ». "Діти більше дізнались про СНІД, способи передачі цієї страшної хвороби. Учні переглянули фільм “Зірки мистецтва – жертви СНІДу" , - розповіла бібліотекар Світлана Клінова.

Спеціаліст провела бібліографічний огляд біля тематичної полички :"СНІД-загрожує людству".

Тематичні полички, присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом організували у всіх бібліотеках- філіях Підгайцівської громади.

Проведення подібних заходів сприятиме можливості учнів, молоді щодо способів захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість.

Тож, бережіть себе і будьте здорові.