У Підгайцях розпочали поточний ремонт даху спортзалу ліцею Підгайцівської сільської ради. Аварійно-відновлювальні роботи планують завершити до кінця року.

Останні роки покрівля у приміщенні почала протікати, що збільшило вологість у спортзалі і як наслідок - почала сипатись штукатурка та з’явилась цвіль.

Аби виправити ситуацію, у Підгайцівській сільській раді розпочали коштом громади ремонтні роботи. Вартість проєкту – 1, 35 мільйона гривень.

Заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь разом із Тетяною Павлович - представницею Відділу освіти, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради, який є замовником робіт, поспілкувались із виконробом підрядної організації, обговорили перелік необхідних робіт та вказали на що варто звернути увагу в процесі ремонту.

Будівельники мають демонтувати старе покриття, вимурувати нові виходи вентиляційних каналів, провести вирівнювання, тепло та гідроізоляцію покрівлі. Після цього облаштують систему водовідведення, якої там ніколи не було. Приміщення спортзалу було побудоване понад 35 років тому.