Оголошується проведення першого етапу обласної акції "Україна - це ми"

Дата: 01.12.2022 16:43

З метою активізації національно-патріотичного виховання, пошуку та розкриття нових юних талантів серед учнівської та студентської молоді Підгайцівської громади відділ освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради проводить перший етап обласної акції "Україна - це ми"❗.

Акція полягає у підготовці фото та відеоматеріалів у наступних номінаціях:

✔️«Україна очима дітей, молоді» (відображення на фото національної символіки (державної, народної, військової), яка уособлює історію та сутність України; національно-патріотичних подій, якими їх бачать діти, молодь);

✔️«Україна в об’єктиві туриста» (відображення природних, історико-культурних об’єктів, туристських подорожей, експедицій, походів, екскурсій, змагань) за рубриками:

✔️«Краща фотографія» за жанрами: пейзаж, репортаж;

✔️«Кращий слайд-фільм»;

✔️«Кращий відеофільм».

Учасниками Акції є: учнівські, студентські колективи, гуртки, дитячі та молодіжні організації, а також окремі учні, студенти, вихованці.

Акція проводиться у двох вікових групах:

✨молодша група (10-14 років);

✨старша група (15-21 рік).

Роботи подаються до 12 грудня 2022 року.

Вимоги до робіт та докладні умови участі за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/04332331/66f7392ed680528e86b3a37a1ef5d67e.docx