Звернення до керівників підприємств, установ, організацій, підприємців, громадян щодо економії електроенергії

Дата: 30.11.2022 16:27

Шановні керівники підприємств, установ, організацій, приватні підприємці, мешканці громади!

Звертаємося до вас з проханням найближчим часом зменшити споживання електроенергії до мінімуму.

Необхідно зменшити у громадських нежитлових будівлях опалення місць загального користування та рівень освітлення громадських нежитлових приміщень.

По можливості, максимально використовуйте споживання електроенергії з автономних джерел.

Необхідно вимкнути додаткове освітлення, підсвічування, вивіски та інше обладнання, без якого поки що можна обійтись, особливо в часи пік з 7:00 до 23:00.

Господарську діяльність, що потребує енергоємних процесів рекомендовано здійснювати в період з 23.00 до 6.00

З проханням ощадливо використовувати електроенергію звертаємось і до усіх жителів − побутових споживачів нашої громади.

По можливості використовуйте енергоємні прилади, необхідно знизити використання ламп розжарювання та замінити їх на енергозберігаючі.

Необхідно згуртуватись та разом пройти цей складний період.

Пам’ятаймо: максимальна економія електроенергії в умовах воєнного стану дуже важлива!