Дев'ятеро ліцеїстів Підгайцівської громади представлятимуть район на обласних олімпіадах

Дата: 30.11.2022 15:30

Луцький район на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трьох предметів представлятимуть переможці районної олімпіади зі шкіл Підгайцівської громади. Четверо учасників, з 7 по 11 клас, отримали найвищу оцінку журі, ще 8 учнів стали 2-ми або 3-ми у своїй віковій категорії.

Перше місце на районній олімпіаді з географії виборола учениця 9-го класу Романівського ліцею Підгайцівської сільської ради Ангеліна Хілімончук. До щорічної олімпіади її підготувала вчителька Оксана Павлівна Монець.

З польської мови 1-ше місце в одинадцятикласника Підгайцівського ліцею Назара Слюсара та його наставника Віктора Миколайовича Ткачука.

З української мови та літератури 1 -ше місце серед учнів 7 класів завоювала Анастасія Козачук із Липинського ліцею під керівництвом  Світлани Олександрівни Маслей.

Серед 9-тикласників кращою з української мови та літератури стала Марина Романюк із Лищенського ліцею, яку підготувала до олімпіади Назарук Євгенія Іванівна.

Загалом учні освітніх закладів Підгайцівської громади показали 12 кращих результатів, зайнявши з географії 1-не перше місце, 3 - других місця та 1-не – третє місце.

З польської мови учні Підгайцівської громади вибороли 1 та 2 місце серед учасників з містечок, сіл та селищ Луцького району.

З української мови та літератури 1-ше місце здобули серед учнів 7 та 9-ого класів, 2 місце – серед 8-микласників та 3 місце - серед учнів 10 та 11 класів.

Дякуємо усім учасникам олімпіад з усіх освітніх закладів громади, а особливо призерам із Підгайцівського, Романівського, Піддубцівського, Лищенського та Липинського ліцеїв.

Підгайцівський ліцей :

Вікторія Сергієнко, вчителька – Галина Баран

Назар Слюсар, вчитель - Віктор Миколайович Ткачук

Вікторія Пилипака, вчителька  - Сич Світлана Іванівна

Ірина Думич, вчителька – Галина Кінах

Романівський ліцей:

Ангеліна Хілімончук, вчителька Оксана Монець

Піддубцівський ліцей:

Аліна Гезун, вчителька – Ірина Володимирівна Піщук.

Оксана Матрунчик – вчителька Целєва Олена Анатоліївна

Липинський ліцей:

Дарина Ожго, вчителька – Олеся Левчук

Анастасія Козачук, вчителька -  Світлана Олександрівна Маслей

Лищенський ліцей:

Вікторія Рапіта, вчителька - Ольга Михайлівна Мельничук.

Ангеліна Кашпрук, вчителька Олена Адамівна Прадун

Марина Романюк, вчителька – Назарук Євгенія Іванівна