У Липинах молодь організовує благодійний концерт

Дата: 30.11.2022 13:10

У неділю, 4 грудня, о 17.00 у Будинку культури села Липини, за підтримки Молодіжної ради при Підгайцівської сільської ради, відбудеться благодійний концерт молодих амбітних виконавців.

Вас чекають номери у вокальному, хореографічному та поетичному жанрі. Артисти виконають свої авторські твори та кавери на відомі сучасні пісні.
Учасники заходу: Валентин Борозенко,  Андрій Баричук, Вікторія Павлів, Дарії Пархомова, Іванна Кашицька, Яна Кондратюк, Софія Пасічник, Скулинець Роман, хореографічний колектив сучасного танцю «Резонанс».

Зібрані кошти планують передати на ударний БПЛА "Punisher" на Благодійний фонд "Любарт" (https://www.instagram.com/lubart_charityfnd/... ) для одного з підрозділів ЗСУ, де служить член Молодіжної ради при Підгайцівській сільській раді, житель села Липини.

Також ви можете переказати кошти одразу на фонд.

Реквізити збору коштів:

Найменування отримувача: БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЛЮБАРТ БО

Код отримувача: 44703899

Рахунок в форматі відповідно до стандарту IBAN: UA 493052990000026003020810861

Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Monobank:

Номер картки: 5375 4112 0250 5348