У громаді підсилено спроможність психосоціальної підтримки ветеранів

Дата: 30.11.2022 12:59

28-29 листопада 2022 року фахівець із соціальної роботи Підгайцівської сільської ради Оксана Патрай взяла участь у дводенній тренінговій програмі “Посилення спроможності соціальних працівників здійснювати психосоціальну підтримку ветеранів та їх сімей з питань психічного здоров’я”.

За результатами навчання, посадовиця отримала базові навички першої допомоги у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки ветеранів та ветеранських родин, дітей з ветеранських родин.

Нові знання сприятимуть у роботі з ветеранами та їх родинами та покликані забезпечити можливості надання першої допомоги у сфері психічного здоров’я, зокрема – розпізнання складнощів, налагодження контакту, підтримка та скерування за фаховою допомогою.

У разі потреби у зазначеній психосоціальній підтримці, ветеранам та членам їх родин можна звертатись до відділу соцзахисту Підгайцівської сільської ради з Пн-Чт з 8.00-13.00, з 14.00 - 17.00; Пт – з 8.00-13.00, 14.00-16.00

Телефон для довідок 0503788804