Волиньобленерго повідомило про графік відключень 30 листопада 2022 року

Дата: 30.11.2022 10:15

Волиньобленерго повідомило про графік відключень у Підгайцівській громаді 30 листопада 2022 р. Варто зауважити, що окрім планових відключень, можливі аварійні. Вони трапляються, коли користувачі перевантажили систему, тому просимо вас, у період, коли є електропостачання, не вмикати усі електроприлади одночасно та економити електроенергію.

Світло вимикатимуть на період  00:00-04:00, 08:00-12:00, 16:00-20:00

• с. Струмівка вул. Затишна, Вишнева, Рибалка, Сільська
  • Аеропорт Крупа
  • с. Гаразджа, вул. Гірська, Весела, Молодіжна, Шевченка, Піддубцівська, Лісова, Вишнева, Незалежності, Світла, Чорновола