"16 днів проти насильства"- про що говорили у бібліотеках-філіях Підгайцівської громади

Дата: 30.11.2022 09:44

29 листопада в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» для читачів Підгайцівської та Хорлупівської бібліотек провели навчально-виховні заходи.

У Підгайцях працівники служби у справах дітей Підгайцівської сільської ради Наталія Овсіюк та Аліна Піскорська поспілкувалися з дітьми на тему "Стоп насильству", розглянувши різні прояви булінгу.

Всі разом з'ясовували шляхи вирішення таких проблем, що змусило дітей задуматися над власною поведінкою та поведінкою товаришів у суспільстві.

А у бібліотеці села Хорлупи Бібліотекар Клінова Світлана розповіла присутнім учням, як розпізнати насильство, не допускати його прояви та вміти захиститись від агресії.

Учні декламували тематичні вірші та вивчали матеріали бібліографічного огляду біля тематичної полички "Захисти життя-зупини насильство".