На волонтерському аукціоні продають ексклюзивну іграшку від Підгайцівської громади

Дата: 29.11.2022 17:00

Підгайцівська сільська рада разом із місцевою фабрикою іграшок "Тигрес" та волонтерським проєктом "Медіа-кава" виставили надзвичайний лот.

Як зазначено в описі, на фабриці іграшок "Тигрес" виготовили обмежену кількість ексклюзивних плюшевих котиків-воєнних журналістів. Цікавинка в тому, що м’які іграшки мають чорний бронежилет із написом "PRESS" - точно такий, як ті, що носять журналісти під час роботи у гарячих точках під час виконання бойових задач. А до котика ще й додається чудовий солодкий подарунок!

Щоб взяти участь в аукціоні необхідно перейти за посиланням, - повідомляє Galinfo.

Зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу бійцям Сил спеціальних операцій ЗСУ.

"Медіа-кава" — ініціатива з Луцька, яка влаштовує онлайн-торги за можливість випити кави з відомою людиною. Усі зібрані гроші йдуть на потреби військовослужбовців, про що адміністратор спільноти регулярно звітує. Він же займається закупами. Загалом завдяки ініціативі вдалося зібрати для ЗСУ понад 2 млн гривень! Найбільше витратили на зимову амуніцію. Також волонтери купують і відправляють на фронт електроніку, гаджети й комплектуючі до них, інструменти, засоби для догляду за зброєю.