Вітаємо переможця та дипломантів ХІХ обласної математичної олімпіади імені академіка Михайла Кравчука 2022-2023 з Підгайцівської громади

Дата: 29.11.2022 16:49

Підведено підсумки ХІХ обласної математичної олімпіади імені академіка Михайла Кравчука у 2022-2023 навчальному році.

Участь в Олімпіаді взяли 304 юні математики з Волині! 63 школярі стали переможцями!

Серед них - 10 школярів Підгайцівської громади!

Тож вітаємо:

Оліферчука Романа Ігоровича, учня 8 класу Підгайцівського ліцею Підгайцівської сільської ради, який здобув почесне друге місце!

Бажаємо Романові та його наставниці - педагогині Оліферчук Раїсі Василівні не зупинятися на досягнутому, нових звершень та перемог під мирним небом України!

Також, вітаємо дипломантів інтернет - олімпіади:

Мартинюк Анну та Курдельчук Анастасію - учениць Борохівської гімназі;

Семенюк Анастасію, Гринчишин Оксану, сестер Сергієнко Вікторію та Ілону, Спільнюк Анну, Омельчука Володимира - учнів Підгайцівського ліцею;

Савчук Христину - ученицю Липинського ліцею.

Також, дякуємо педагогам Катерині Северенюк, Наталії Джахангіровій, Ользі Сахарчук (Підгайцівський ліцей), Людмилі Курдельчук (Борохівська гімназія), Олександру Розумцю (Липинський ліцей) за підготовку дипломантів математичної олімпіади ім. М. Кравчука!