Начальник служби у справах дітей Підгайцівської сільської ради Наталія Матвіюк підвищила кваліфікацію на базі Львівського державного університету внутрішніх справ.

Посадовиця взяла участь у пілотному проекті «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі», втіленого МВС, Національною поліцією, Державною службою України з надзвичайних ситуацій, спільно з МОН, Мінсоц, Мінрегіон, освітнім омбудсменом разом із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Асоціацією міст України, Всеукраїнською Асоціацією об’єднаних територіальних громад та громадами.

Мета проєкту - посилення безпеки дітей в освітньому середовищі.

Спеціаліст з безпеки співпрацюватиме з закладами середньої загальної освіти впроваджуватиме передовий досвід та інноваційні техніки в організації безпеки учасників освітнього процесу, підвищенні рівня захищеності дітей, протидії вчиненню правопорушень дітьми та стосовно них.

"Майже місяць (4 тижні) Львівський національний університет внутрішніх справ #ЛьвДУВС став нам надійною домівкою і справжньою скринею науки і практики.

Викладачі моделювали ситуації (інколи навіть дуже стресові) і вчили нас як діяти в надзвичайних ситуаціях. Багато уваги приділили вивченню юридичних аспектів застосування адміністративного та кримінального права.

Я надзвичайно рада тому, що мала можливість слухати, спілкуватись і радитись з такими молодими, розумними і надзвичайно талановитими спеціалістами. Це неоціненно-важливий досвід, який ми будемо застосовувати для покращення якості життя в громаді", - розповіла Наталія Матвіюк.