У Підгайцях провели першість громади з баскетболу

Дата: 28.11.2022 09:07

27 листопада у спортивному залі Підгайцівського ліцею відбулась першість Підгайцівської громади з баскетболу серед збірних команд, у складі яких грали і чоловіки і жінки.

У турнірі взяли участь 4 команди з Підгайців, Лища, Липин та Піддубців.

За вихід у фінал зіграли Лище з Піддубцями з результатом 28-22 на користь баскетболістів-лищан.

У другому спарингу місце у фіналі з рахунком 30-23 виграли Липинці у Підгайчан.

Тож, запекла боротьба за бронзу змагань розгорнулась між командами з Підгайців та Піддубців.

У першій половині змагань рахунок тримався на користь спортсменів з Піддубців, однак, у другій половині Підгайчани 🥉 під пильним контролем наставника Олександра Бажула таки здобули бронзу з рахунком 22-17.

У фіналі було гаряче, адже команди з Липин та Лища ішли нога в ногу🏀⛹️.

Суперечки, травми та емоції вирували впродовж всієї гри, а м'яч почергово опинявся у кільці кожної з команд⛹️.

Однак, з перевагою в одне очко 25-24 першість громади з баскетболу отримали Лищани🥇, а команда з Липин🥈здобула почесне друге місце.

Учасники першості нагороджені грамотами, а призери - медалями КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради

Вітаємо переможців змагань та дякуємо всім спортсменам за активну громадянську позицію.