У Підгайцях завершують ремонт одного із корпусів місцевого ліцею, який розпочали ще у 2021 році. На ці роботи із місцевого бюджету Підгайцівської сільської ради витратили близько 7 мільйонів гривень.

Про це на своїй сторінці повідомив заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь. Посадовець нагадав, яким ліцей був до початку робіт.

З його слів, ремонт першого корпусу Підгайцівського ліцею - на фінальному етапі. Днями з полікарбонатного накриття над ґанком ліцею знімуть захистну плівку, щоб він став прозорим та встановлять конструкцію водовідведення ливневих вод.

За ці півтора роки, окрім утеплення стін, фасадних робіт, заміни даху, будівельники завершили утеплення надземної і підземної частини цоколя триповерхового корпусу школи та облицювати його плитами під «рване каміння», зробили гідроізоляцію фундаменту, підмостку, облаштували пандус та ґанками над входами у будівлю.

«У цьому році, через війну, не вдалося розпочати ремонт інших корпусів, як планували, але ми не опускаємо рук, віримо в ЗСУ, допомагаємо та сподіваємося на перемогу. А там - переконаний, доробимо усе, як планували», - резюмував Леонід Гроголь.