У Підгайцях вшанували героїв Революції Гідності

Дата: 21.11.2022 12:00

21 листопада, в День Гідності та Свободи, з метою вшанування пам’яті про події Революції Гідності, про загиблих у боротьбі за свободу, до стели Героїв Небесної Сотні, що в Підгайцях поклали квіти.

Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк, колектив сільської ради, представники територіальної оборони та відділу культури, молоді та спорту згадали про буремні події Революції Гідності, про величезну людську, громадянську відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість українців.

"Революція Гідності залишила незабутній слід в історії нашої держави, а її ідеали назавжди змінили та об’єднали український народ. Пам’ятаймо подвиги наших Героїв, шануймо їх мужність та відвагу. Сьогодні боротьба за свободу і незалежність триває, адже від зовнішньої агресії нас захищають патріоти, наші земляки…", - розповів сільський голова Юрій Семенюк.

Пам’ять героїв, які ціною власного життя пробудили в свого народу почуття патріотизму і гідності вшанували квітами та хвилиною мовчання.