Книжковий фонд бібліотечної мережі Підгайцівської громади поповнився

Дата: 17.11.2022 11:25

КЗ "Центральна публічна бібліотека Підгайцівської сільської ради", відповідно до наказу установи "Український інститут книги" на допомогу в роботі з внутрішньо переміщеними особами, отримав від Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки понад 30 книжок.

Таким чином, співпраця між бібліотеками України сприяє раціональному використанню та доукомплектуванню книжкового фонду.

Директорка Валентина Герлінська розповіла, що книжковий фонд усіх бібліотек-філій Підгайцівської сільської ради поповнився цікавою літературою.

"Запрошуємо мешканців до активного читання, адже у нас є література на будь-який смак та вік. Особливо в стресових умовах війни книга дозволяє відволіктись від негативних думок з користю", - прокоментувала посадовця.