16 листопада, у День радіо, телебачення та зв'язку Підгайцівська сільська рада, разом із місцевою фабрикою іграшок "Тигрес" привітали телевізійників, радійників та журналістів інтернет-видань з професійним святом.

Аби здивувати медійників, на фабриці виготовили обмежену кількість ексклюзивних плюшевих котиків-воєнних журналістів. Цікавинка в тому, що мякі іграшки мають чорний бронежелет із написом "PRESS" - точно такий, як ті, що носять журналісти під час роботи у гарячих точках під час виконання бойових задач.

Заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько відвідав редакції та подякував медійникам за те, що тримають інформаційний фронт та побажав витримки та натхнення у непрості для України часи.

"Окрема подяка родині Падук - засновникам компанії "Тигрес" та директору підприємства - депутату Підгайцівської сільської ради Олександру Шевчуку, які підтримали нашу ідею і створили креативну іграшку- талісман для журналістів. Тепер редакції - під надійним захистом", - зазначив посадовець.

Ігор Денисевич отримав подарунок для редакції Район.Луцьк