Підведено підсумки конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд) серед закладів освіти Підгайцівської ТГ

Дата: 15.11.2022 16:09

Відповідно до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації №203 від 20.09.2022 року Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд) у 2022 році, у Підгайцівській громаді провели відбірковий, І етап конкурсу серед учнівської молоді освітніх закладів громади.

Тож, переможцями І етапу конкурсу на написання есе стали:

1. У молодшій віковій категорії (6-10 років):

І місце: Папко Аліна, учениця 5 класу Липинського ліцею Луцького району Волинської області ( керівник-консультант: Маслей Світлана Олександрівна);
ІІ місце: Волчок Єлизавета, учениця 3 класу Піддубцівського ліцею Луцького району Волинської області ( керівник-консультант: Савюк Світлана Володимирівна).

2. У середній віковій категорії (11-14 років):
І місце: Матрунчик Оксана, учениця 8 класу Піддубцівського ліцею Луцького району, Волинської області (керівник-консультант: Целєва Олена  Анатоліївна);
ІІ місце: Берднікова Софія, учениця 7 класу Романівського ліцею Луцького району, Волинської області (керівник-консультант Берднікова Альона Вікторівна);
ІІ місце: Ожго Дарина , учениця 9 класу Липинського ліцею Луцького району, Волинської області (керівник Левчук Олеся Сергіївна);
ІІІ місце: Кошелюк Тарас, учень 8 класу Воротнівської гімназії Луцького району, Волинської області (керівник-консультант Садова Лариса Олекандрівна).

3. У старшій віковій категорії (15-17 років):
І місце: Євтушик Анна, учениця 10 класу Лищенського ліцею Луцького району, Волинської області (керівник-консультант Назарук Євгенія Іванівна);
ІІ місце: Шевчук Вікторія, учениця 10 класу Піддубцівського ліцею Луцького району, Волинської області (керівник-консультант Чабарай Ольга Михайлівна);
ІІІ місце: Шишко Дарина, учениця 11 класу Романівського ліцею Луцького району, Волинської області (керівник-консультант Берднікова Альона Вікторівна).

Дякуємо учням за участь, а їх наставникам за національно-патріотичне виховання, розкриття юних талантів, формування в молоді активної життєвої позиції та готовності бути захисниками України.

Бажаємо учнівській молоді успіхів в обласному етапі конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд) у 2022 році.