Вихователі Підгайцівської громади намалювали казку у новому укритті. ФОТО

Дата: 15.11.2022 15:17

Працівники Романівського та Звірівського дитсадків розмалювали укриття, у якому якраз завершився ремонт і днями відновиться освітній процес в очному режимі.

Про це повідомив заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько у Фейсбук.

З його слів, у новому укритті малюків та наймолодших школярів чекає затишна атмосфера та яскраві малюнки казкового містечка з повітряними кулями, парадом планет, чудернацькими деревами та квітами, тваринами.

"Я напередодні трохи підглянув за процесом створення цих диво-малюнків. Скажу без перебільшення - таких ентузіастів та креативних вихователів, як у Підгайцівській громаді – годі шукати.

А нове укриття у громаді, яке отримало позитивну оцінку ДСНС, свідчить про те, що освітній процес в очній формі стане доступний ще більшій кількості дітей нашої громади. Дякую усім, хто докладає зусиль, аби наші діти відчували себе у безпеці та любові навіть у часи війни", - підсумував посадовець.