15 листопада стартує творчий конкурс «ДОБРО І МИЛОСЕРДЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ»

Дата: 14.11.2022 14:42

КЗ «Центр культури, туризму, молоді та спорту» Підгайцівської сільської ради оголошує проведення дитячого творчого конкурсу «Добро і Милосердя Святого Миколая».

До участі запрошуються учні ліцеїв та гімназій Підгайцівської громади від 7 до 17 років.

На Конкурс з 15 листопада по 09 грудня 2022 року за адресою : с. Липини , вул. Центральна 7, Будинок культури приймається будь-яка творча робота (малюнок, вишивка, декупаж, ліплення, моделювання, оригамі тощо).

Тематика конкурсу: святий Миколай – небесний покровитель усіх дітей, народно-обрядові свята зимового циклу, національні традиції, українська родина, дитячі мрії та бажання.

Контактні телефони:  (066)1784655  - Богдана Олександрівна, (066)4393702 -  Тетяна Петрівна.

З деталями участі у конкурсі можна ознайомитись в Положенні про проведення за посиланням: