Вітаємо переможців обласного конкурсу малюнків на військово-патріотичну тематику «За нашу свободу»

Дата: 11.11.2022 10:16

6 робіт учнів з освітніх закладів Підгайцівської громади були високо оцінені та отримали призові місця обласного конкурсу художньо-мистецького спрямування на військово-патріотичну тематику "За нашу свободу".

Дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації за зайняте перше місце відзначили:

За зайняте I місце - Шульженко Анну, ученицю  Гаразджанської гімназії Підгайцівської сільської ради (керівник Кухарчук Юлія Володимирівна) за малюнок «Розквітла свобода»;

За зайняте II місце:

• Шевчук Анну, ученицю Пальченської гімназії Підгайцівської сільської ради (керівник Панько Леся Михайлівна) за малюнок «Боремося за свободу»;
  • Ойцюсь Анастасію, ученицю Звірівської гімназії Підгайцівської сільської ради (керівник Климюк Тетяна Петрівна) за  малюнок «Незламна Україна»;

За зайняте III місце:

• Андросюк Богдану, ученицю Воротнівської гімназії Підгайцівської сільської ради (керівник Нікітчук Катерина Олексіївна) за  малюнок «Ангели охоронці»;
  • Феш Меланію, ученицю Гаразджанської гімназії Підгайцівської сільської ради (керівник Кухарчук Юлія Володимирівна) за  малюнок «На крилах перемоги»;
  • Матіюк Вікторію, ученицю Гаразджанської гімназії Підгайцівської сільської ради (керівник Ярощук Любов Тарасівна) за малюнок «Під надійним захистом».

Фото без описуФото без описуФото без опису

Дякуємо всім учасникам конкурсу та переможцям за патріотизм та активну громадянську позицію. Бажаємо успіхів у наступному – всеукраїнському етапі конкурсу «За нашу свободу».