Посадовці Підгайцівської громади написали Радіодиктант національної єдності. ФОТО

Дата: 09.11.2022 13:00

Фото без опису9 листопада, у День української писемності та мови, колектив Підгайцівської сільської ради доєднався до одного з найбільших українських флешмобів - "Радіодиктант національної єдності".

"Цьогоріч написати ХХІІ радіодиктант та вшанувати рідну мову для нас було надзвичайно важливо, адже українська мова - це наш генетичний код, це душа української нації", - розповів заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь.

"Найбільше сьогодні вразив зміст тексту диктанту, він зачепив за душу, адже стосувався нашої рідної домівки, яка нині дійсно у декого через наслідки війни вмістилася у маленьку валізу. В умовах збройного протистояння, коли українці ціною власного життя захищають свою державу, свій дім - глибокий зміст тексту Ірини Цілик відгукнувся у серці", - прокоментувала директорка КЗ "Центр культури, туризму, молоді та спорту" Тетяна Ковжук.

Підтримали флешмоб, також працівники апарату у Липинах.