Вітаємо працівників культури та аматорів народного мистецтва з професійним святом

Дата: 09.11.2022 12:38

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Підгайцівської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Ми усі високо цінуємо ваш внесок у розвиток культури рідного краю, вміння відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Шукати цікавинки у повсякденній роботі, передавати науку дітям та обєднувати навколо себе активних мешканців села.

Щиро вдячні працівникам будинків культури та клубних установ, учасникам творчих колективів за сумлінну працю, творчий пошук, вагомі духовні здобутки.

Бажаємо усім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, високих творчих злетів та невичерпної наснаги! Нехай ніколи не згасне творчий вогник у ваших серцях!

З повагою - сільський голова, колектив, виконовчий комітет та депутатський корпус Підгайцівської сільської ради.