Чотири роботи фотоаматорів Хорлупівської гімназії стали переможцями обласного конкурсу «Моя країна – Україна!»

Дата: 08.11.2022 10:43

Вихованець фотогуртка Хорлупівської гімназії  Підгайівської сільської ради  - Владислав Грудік став переможцем обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!», здобувши 1 місце з роботою «Поранена, але не скорена!». Хлопець сфотографував свою сестру, яка увійшла у роль пораненої українки, долоні якої були розфарбовані жовто-блакитними фарбами.

Ще дві роботи юного фотохудожника «Відлуння незвіданого» та «З вірою у Перемогу» - отримали два ІІІ -х місця за рішенням обласного журі.

Фотогурток Хорлупівської гімназії має ще одного переможця обласного конкурсу фотоаматорів, адже його вихованка – Яна Тищук зайняла ІІІ місце за роботу «Маківка». На фото учениця зобразила красу польового цвіту маку.

Переможців нагороджено Дипломами Управління освіти і науки ВОДА.

Щиро дякуємо нашим юним талантам та їх наставникам за патріотизм, за активну громадянську позицію. Бажаємо творчих успіхів та нових перемог!