Молодіжна рада при Підгайцівській сільській раді прозвітувала про роботу за рік

Дата: 07.11.2022 15:46

4 листопада 2022 року на пленароному засідання 22 позачергової сесії Підгайцівської сільської ради 8-го скликання депутатський корпус заслухав та затвердив перший звіт голови молодіжної ради при Підгайцівській сільській раді про роботу за поточний рік.

Нагадаємо, що з метою залучення соціально активної молоді до розв'язання питань місцевого значення у молодіжній сфері, депутатський корпус Підгайцівської сільської ради створив Молодіжну раду, як консультативно-дорадчий орган при Підгайцівській сільській раді. Установчі збори з формування складу Молодіжної ради при Підгайцівській сільській раді відбулись 22 жовтня 2021 року, де було обрано голову та затверджено склад Молодіжної ради у кількості 20 осіб.

За період роботи, молодь брала участь у багатьох ініціативах згідно  програми розвитку потенціалу молоді «Розвиток молодіжної політики на території Підгайцівської ОТГ» у 2021-2023 роках, затвердженої протоколом ради №2 від 28 грудня 2021року.

Детальніше зі звітом та його презентацією можна ознайомитися за посиланням.

Дякуємо молоді за роботу, за активну громадянську позицію.