Школярі Підгайцівської громади представлятимуть область на всеукраїнському етапі Cool Games

Дата: 04.11.2022 10:20

Другий рік поспіль учні Підгайцівського ліцею під керівництвом Олександра Бажула отримують перемогу в обласному етапі Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів “Cool Games”.

Змагання відбувались 3 листопада у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. Переможці будуть представляти Волинь на Всеукраїнських змаганнях, що відбудуться через декілька днів у м. Львові.

Бажаємо успіхів! Віримо у ПЕРЕМОГУ!

Нижче - фото з Всеукраїнського етапу змагань у 2021 році