Підгайцівські дзюдоїсти вибороли 17 нагород під час відкритої першості Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з дзюдо, присвяченій 98-ій річниці утворення Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

Команду представляли вихованці Романа Качковського із сіл Лище та Підгайці віком від 7 до 12 років.

Перше місце серед учасників у своїх вікових категоріях вибороли – Дмитро Романюк та Марк Злотко, друге місце – у Романа Заброцького, Олексія Юртаєва та Кирила Якимлюка. Решта учасників команди отримали третій результат.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук розповів заступник Підгайцівського сільського голови Олександр Бляшук.

«Мав за честь нагородити кращих спортсменів команди та побажати дітям невтомності та наснаги, адже дзюдо – олімпійський вид спорту, який потребує дисципліни, витримки, наполегливості та системності. Тоді будуть високі результати і перемоги.

Я й сам у дитинстві 5 років займався дзюдо і знаю що таке тренуватися задля нових спортивних досягнень. Роль батьків у цьому процесі дуже важлива. Якщо дитину підтримувати, мотивувати – результат не забариться. Дякую, що залучаєте дітей до спорту, ми ж намагаємося облаштувати в громаді місця для комфортних тренувань.

Після того, як завершимо ремонт в укритті поруч з спортивним залом, де раніше діяла секція з дзюдо, обіцяю одягти кімоно і вийти на татамі. Думаю, дітям має бути цікаво», - йдеться у дописі.