Залишилось всього шість днів, щоб подати заявку та отримати фінансування проєкту від Українського ветеранського фонду.

Дедлайн подачі заявки на фінансування – 7 листопада, 18:00 за київським часом. А щоб ваша заявка пройшла технічний відбір, потрібно: подати її до 18:00, 7 листопада в електронній формі мати повний комплект документів згідно з вимогами конкурсної програми.
Деталі читайте в інструкції: https://veteranfund.com.ua/.../instrukcia_varto_go.pdf

  •  подати проєкт, який відповідає пріоритетам програми, як менторство ветеранського бізнесу, соціальний супровід сімей ветеранів, дітей і родин загиблих Захисників і Захисниць України.
  •  скласти кошторис, який відповідає меті, цілям, завданням проєктної заявки та терміну реалізації подати усі документи українською мовою або з перекладом на українську мову.

А як далі оцінюватимуться проєкти? Спершу вони пройдуть технічний відбір. А далі потрапляють до рук експертів, які переглядатимуть їх на вмотивованість та ймовірність реалізації. Ми всіляко підтримуємо громадські організації та спілки, які працюють на благо ветеранів і їхніх родин. На цей раз – фінансово. Подавайте заявку на конкурс #ВАРТО+ГО та отримуйте від 500 тисяч гривень до 1 мільйона на ветеранський проєкт.
Деталі за посиланням: https://veteranfund.com.ua/contests/varto_go/