Оголошення про скликання 22-ї сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 03.11.2022 14:46

22 позачергова сесія Підгайцівської сільської ради 8-го скликання відбудеться 4 листопада 2022 року о 14.00 годині в приміщенні сільської ради.

Порядок денний сесії № 22 від 04.11.2022 року
1. Про затвердження порядку денного позачергової двадцять другої сесії Підгайцівської сільської ради восьмого скликання.
2. Про початок повноважень депутата Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області.
3. Про звіт голови Молодіжної ради «Про роботу Молодіжної ради при Підгайцівській сільській раді за 2022 рік».
4. Про безоплатну передачу на баланс котельні у селі Вишнів, Луцького району, Волинської області.
5. Про безоплатну передачу на баланс котельні у селі Лище, Луцького району, Волинської області.
6. Про передачу тевердопаливних та газових котелень закладів культури в оперативне управління Комунальному підприємству при Підгайцівській
сільській раді.
7. Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.
8. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.
9. Про затвердження детального плану території.
10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.
11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності КП при Підгайцівській сільській раді.
12. Про затвердження технічної документації щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки комунальної власності.
13. Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки.
14. Про оренду .
15. Про присвоєння назв вулицям на території Підгайцівської сільської ради.
16.Про переведення садового будинку у житловий.
17. Про погодження надання в користування польових мисливських угідь в межах ОТГ.
18. Про розгляд депутатських запитів.
19. Різне.