Мешканець Лища отримав "Сталевий хрест" від Залужного

Дата: 03.11.2022 11:15

Чергову високу нагороду - почесний нагрудний знак "Сталевий хрест" від Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного отримав 21-річний мешканець села Лище, аеророзвідник Артем Перванчук.

Це його друга нагорода державного рівня. Про службу у війську на "Орден за мужність", який йому особисто вручив президент Володимир Зеленський можна почитати тут Аеророзвідник із Лища, нагороджений Орденом "За мужність", нищить ворожу техніку дроном. ІСТОРІЯ

Довідково: Нагрудним знаком «Сталевий хрест» нагороджуються військовослужбовці Збройних Сил України за виконання бойових завдань під час проведення об'єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.