Колишні роздягальні та душові, які вже багато років не використовувались за призначенням, завдяки ремонтним роботам перетворяться на найпростіше укриття з новими вбиральнями, вентиляцією та міцними металевими дверима. Використовувати його зможуть під час небезпеки учасники спортивних тренувань та учні ліцею, який знаходиться неподалік.

До початку ремонту у спортивному залі поруч відбувались тренування секції дзюдо, після завершення робіт Підгайцівська сільська рада розгляне можливість відкриття більшої кількості спортивних гуртків для дітей та дорослих.

Укриття облаштовують у підвальному приміщенні, де вже пробили додатковий вихід, роблять перепланування кімнат, вирівнюють стелю та стіни. Також запланована обробка стель протигрибковими розчинами, теплоізоляція, укладання підлогової плитки, улаштування бетонних підпірних стін, монтаж вентиляційних шахт та встановлення вентиляторів, поліпшене штукатурення та фарбування поверхонь, установлення трубопроводів водопостачання та каналізації, монтаж унітазів та рукомийників, встановлення світильників.

Роботи планують завершити до кінця року.