Доки не було світла, у Підгайцівській громаді робили окопні свічки на фронт

Дата: 02.11.2022 08:23

Доки у Підгайцівській громаді не було електропостачання 1 листопада, Центр культури, туризму, молоді та спорту зорганізував працівників закладів культури навколо виготовлення окопних свічок.

Долучилися до ініціативи й окремі депутатки та працівники Підгайцівської сільської ради. Матеріали для свічок - картон, віск та металеві банки збирали усією громадою напередодні.

Спільними зусиллями підготували та залили воском 300 жерстяних баночок з гофрованим папером, які допоможуть військовим пережити холодні будні в окопах, адже за допомогою окопної свічки можна і зігрітись, і підігріти чай чи якусь їжу.

"Ці свічки ми робимо від великої любові до України та наших захисників - воїнів Збройних сил України. Аби тепло наших сердець гріло їх, разом цими свічками, далеко від дому",- зазначають учасники благодійної акції.