На одній із доріг Підгайцівської громади до кінця року планують встановити світлофор

Дата: 30.10.2022 20:20

Тендер на улаштування технічних засобів організації дорожнього руху на автомобільній дорозі Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне (на 98-му кілометрі траси в селі Струмівка Луцького району) оголосила Служба автомобільних доріг у Волинській області.

Торги тривають на сайті Prozorro. Пропозиції від учасників прийматимуть до 1 листопада.

Очікувана вартість робіт становить 3,2 мільйона гривень.

Улаштування технічних засобів організації дорожнього руху на трасі Устилуг – Луцьк – Рівне в Струмівці включатиме розбирання покриття, розроблення ґрунту, влаштування дорожнього одягу з асфальтобетонної суміші, улаштування тротуару з бруківки, влаштування світлофорного об’єкта (восьми транспортних світлофорів і двох пішохідних, двох приладів звукового оповіщення та двох приладів виклику для пішоходів, а також камери відеоспостереження), пусконалагоджувальні роботи, встановлення дорожніх знаків, нанесення горизонтальної дорожньої розмітки, встановлення пішохідного огородження, посів газонів тощо.

Усі роботи з облаштування світлофорного об’єкту в Струмівці мають закінчити до 31 грудня поточного року.