Аби визначити кращих спортсменів громади, у неділю, 30 жовтня, проведуть першість Підгайцівської сільської ради серед населення старостинських округів з армреслінгу, гирьового спорту, штовхання ядра, підтягуванні на перекладині та дартсу.

Вік учасників – від 18 років. Кожен учасник має право виступити не більше, як у двох дисциплінах.

Усіх охочих взяти участь у змаганні просять телефонувати за номером 0660522773.

Змагання відбуватимуться у Підгайцівському будинку культури. Початок о 13.00. Ігри проводитимуться згідно з чинними правилами вказаних видів спорту.

В армреслінгу змагатимуться команди у складі яких – чоловік та жінка.

У гирьовому спорті учаснику потрібно буде окремо правою та лівою рукою виконати штовхання гирі вагою 24 кг. Сума поштовхів визначить переможця.

У штовханні ядра участь братимуть команди у складі яких – чоловік та жінка. Переможець визначатиметься за кращим результатом з трьох спроб штовхання ядра.

У складі команди з дартсу теж має брати участь чоловік та жінка. Вони здійснять по 2 тренувальних кидки та 5 залікових. Метання відбувається у мішень, розміщену на відстані 2,37 м та на висоті 1,73 метри.

Завдяки проведенню змагань, Центр культури, туризму, молоді та спорту формує кадровий резерв спортсменів, яких будуть запрошувати у команду громаду представляти її на районних та обласних конкурсах. Долучайтесь!