Оголошуємо акцію зі збору матеріалів для виготовлення окопних свічок

Дата: 21.10.2022 09:43

Фото без описуШановні мешканці Підгайцівської громади!

Долучайтесь до Акції зі збору матеріалів для виготовлення окопних свічок. Окопна свічка допоможе українському воїну освітити бліндаж або укриття, підсушити одяг, зігрітися чи приготувати їжу.

Окопна свічка може врятувати життях людей у підвалах, які залишилися без електро- та газопостачання.

Такі свічки важко загасити вітром, вони не бояться вологи, їх можна запалювати не один раз.

З їхньою допомогою можна розпалити багаття навіть з мокрої деревини. Одна така свічка в бляшанці може горіти близько трьох годин.

З 24 жовтня по 28 жовтня приносьте у заклади культури громади все, що необхідне для створення окопної свічки:

• бляшанки;
  • залишки парафіну;
  • гофрований картон;
  • віск.

Парафін підходить будь-який: старий, брудний, чистий, фарбований, ароматизований…

Разом працюємо на Перемогу!

Слава Україні!