Старт опалювального сезону в Луцькій районній лікарні – під питанням

Дата: 20.10.2022 11:52

За кілька днів до початку опалювального сезону, 5 жовтня, Луцька райрада повідомила Підгайцівську сільську раду, що комунальне підприємство, яке знаходиться у них на балансі, через брак коштів не зможе опалювати приміщення Центральної районної лікарні у селі Липини.

Аби перекласти відповідальність за зрив опалювального сезону, у раді похапцем видають одноосібне рішення і розпорядження про передачу котельні у ТИМЧАСОВЕ користування Підгайцівській сільраді - до травня 2023. Документ має рекомендаційний характер.

Зауважимо, що один місяць опалювального сезону в лікарняному закладі коштує близько 500 тисяч гривень.

Варто зазначити, що підприємство, яке відмовилось опалювати лікарню через брак коштів, продовжуватиме забезпечувати теплом кабінети Луцької районної ради.

Детальніше - в сюжеті Суспільне Луцьк