"Руками дітей допомагаємо війську" - у селі Романів Підгайцівської громадти наярмаркували 35000 гривень на підтримку армії

Дата: 17.10.2022 11:56

У неділю, 16 жовтня у селі Романів Підгайцівської громади у надвір’ї Храму Благовірних князів Бориса та Гліба відбувся благодійний ярмарок - продаж в підтримку ЗСУ.

Місцеві та гості спільною ранковою молитвою під час Божественної літургії звернулися до Всевишнього з проханням про Мир в Україні та захист для наших воїнів.

Підтримати військових вирішили об’єднавши зусилля всіх небайдужих парафіян з благословення настоятеля парафії отця Деонісія у день його тезоімеництва.

Після літургії усі мешканці та гості села скуштували святковий куліш.

Колективи місцевого дошкільного закладу, Романівського ліцею, батьки та малеча активно підтримали ініціативу.

На подвір'ї храму дітлахи співали патріотичні пісні.

Прилавки були заповнені солодощами, які не лише смакували присутнім, а й мали естетичний вигляд та переважно патріотичне виконання з використанням елементів національної символіки.

Придбати можна було, також, патріотичні браслети, магніти та живі квіти.

Загалом, на потреби наших військових спільними зусиллями вдалося зібрати 35000 гривень.

Слава Україні!