“Майбутні змінотворці задля кращого клімату” - учні Піддубцівського ліцею відвідали львівський дизайнатон з екоосвіти

Дата: 12.10.2022 15:44

Учні Піддубцівського ліцею стали єдиними на Волині фіналістами проєкту “Майбутні змінотворці задля кращого клімату”, який реалізується ГО “Плато” за підтримки Федерального уряду Німеччини.

Аліна Гезун, Дарина Драницька  спільно з заступницею директорки Ольгою Чухілевич нещодавно відвідали 3-денне навчання з екоосвіти у Львові спільно з 8 командами-фіналістами.

Учасники покращили власні знання про зміну клімату, про природоорієнтовані рішення та сталий розвиток, ознайомлися з новими освітніми методиками, а також, розробили власні екопрограми (поза) шкільної освіти, які згодом будуть опубліковані у тематичному посібнику.

У числі 9 команд-учасників дизайнатону учні відвідали перший продовольчий банк «Тарілка»,  ознайомилися з проєктом вирощування мікрозелені у ліцеї «Львівський», побували на екскурсії на першій в Україні компостувальній станції та інших цікавих екологічних локаціях міста Львова.

Організатори проєкту обрали четверо вчителів-переможців, серед яких – керівниця команди Піддубцівського ліцею Ольга Чухілевич, яких нагородили ознайомлювальною поїздкою до Берліну. Подорож з метою вивчення кращих практик німецьких громад в контексті реалізації природоохороних екологічних рішень запланована на листопад місяць.

Довідково: Проєкт фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини у рамках програми «Розширення співпраці з громадянським
суспільством у країнах Східного партнерства». До участі у проєкті були запрошені освітяни та активісти з Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Хмельницької та Закарпатської областей. Програма передбачала попередній відбір 35 заявок та складалася з 6 навчальних вебінарів та 3-денного дизайнатону у Львові для 8 команд-фіналістів.