До уваги мешканців Підгайцівської громади!

Дата: 11.10.2022 15:56

Атаки рф по енергетичній інфраструктурі України спричиняють зникнення електроенергії та, як наслідок, до перебоїв із водопостачання та водовідведенням в країні.

Повідомляємо, що в разі відключення електропостачання в громаді, за допомогою електрогенератора вода постачатиметься за графіком, про який буде повідомлено населення.

Проте, є певні дії, які необхідно зробити вже зараз кожному, аби бути готовими до можливого раптового припинення електропостачання, водопостачання і водовідведення:

1. Потрібно придбати бутильовану герметичну питну воду з великим терміном зберігання, з розрахунку 6 літрів на особу. Це - запас питної води на 72 години.
  2. Наберіть певний об’єм води для технічних потреб. Це може бути вода з крана, набрана в об’ємну тару.
  3. Запасіться комплектами одноразового посуду, бажано паперового.
  4. Придбайте кілька упаковок вологих серветок.

Що робити, коли пропало світло, а відповідно – і вода?

•  1. Не панікувати!

КП при Підгайцівській с/р опрацює графік подачі води за допомогою електрогенератора та доведе до відома населення.

!!Одне з головних завдань для населення, що користується централізованим водовідведенням, в непередбачуваних випадках – максимально обмежити користування каналізацією, оскільки перекачування стоків потребує великої кількості резервних джерел.

Закликаємо вас подбати про всі перераховані заходи вже зараз, без поспіху і паніки.