Стало відомо, хто переміг у І етапі огляду-конкурсу екологічних театрів «У світі екологічних проблем»

Дата: 11.10.2022 14:33

У Підгайцівській громаді серед освітніх закладів пройшов І етап огляду-конкурсу екологічних театрів «У світі екологічних проблем». Таку ідею для активізації екологічного руху та пошуку юних талантів ініціювало Управління освіти та науки Волинської ОДА. Заявки та конкурсне відео, тривалістю не більше як 20 хвилин, приймали до 23 вересня 2022.

Нагадаємо, що учасниками конкурсу могли стати екологічні театри закладів дошкільної, загальної середньої освіти, вихованці творчих учнівських об’єднань з досвідом виступів перед широкою аудиторією та висвітлення екологічних проблем своєї місцевості та шляхів їх вирішення.

Тож вітаємо переможців:

Серед закладів загальної середньої освітиЗа зайняте І місце : команду екологічного театру «Щит надії» загальноосвітньої школи I-II ступеня с. Гаразджа Луцького району Волинської області ( керівник: Драницька Віталія Віталіївна);

Серед закладів дошкільної освіти:

??І місце: Романівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» с.Романів, Луцького району, Волинської області (керівник Жижко Наталія Анатоліївна);

??ІІ місце: Підгайцівський заклад дошкільної освіти «Малятко» с.Підгайці, Луцького району, Волинської області (керівник Козак Наталія Віталіївна, Ульянчук Жанна Василівна);

??ІІІ місце: Лищенський ЗДО (ясла-садок) «Іскринка» , Крупівський ЗДО «Крупинка» с.Крупа, Луцького району, Волинської області (керівник Карпюк Тетяна Василівна, Нестер Ірина Ярославівна).

Також, члени журі вирішили нагородити дипломом відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради за колоритне висвітлення важливого аспекту екології дитячий колектив вихованців Піддубцівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Радість» с.Піддубці, Луцького району, Волинської області (керівник Романюк Оксана Володимирівна).

Дякуємо всім учасникам конкурсу та переможцям за екологічну свідомість, поширення нетрадиційних форм роботи учнівських колективів у русі за екологічну безпеку, розвиток талантів та обдарувань, привернення уваги до екологічних проблем регіонів.

Все буде Україна!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису1000Фото без описуФото без опису