Підгайцівська громада друга в області за спортивними досягненнями у 2021 році

Дата: 06.10.2022 14:14

За підсумками всеукраїнських та міжнародних спортивних змагань 2021 року Підгайцівська громада - друга у 1 групі серед територіальних громад Волині.

Про це стало відомо вчора, 5-го жовтня у Палаці культури міста Луцька, де відбувся захід «Спортивне сузір’я Волині – 2021».

За успішну реалізацію державної політики у сфері фізичної культури Підгайцівська громада нагороджена грамотою та кубком Управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА .

Дякуємо спортсменам та організаторам за внесок у розвиток спортивного майбутнього нашоі громади, за активну громадянську позицію.