5 жовтня Україна прощатиметься з загиблим військовим Герасюком Юрієм Володимировичем

Дата: 04.10.2022 18:22

Мешканці громади, українці!

Повідомляємо, що тіло загиблого Героя Герасюка Юрія Володимировича везтимуть завтра, 5 жовтня до рідної домівки у селі Верхівка, вулиця Миру 1 приблизно о 10.30 - 11.00 год.

Живим коридором гідно зустрінемо траурний кортеж Героя, який їхатиме центральними вулиціями сіл Лище, Воротнів, Верхівка.

Після прощань вдома, від батьківської хати траурна хода прямуватиме вулицями села Верхівка до місцевої каплички на кладовищі, де відбудеться чин похорону.

Якщо будуть якісь зміни - повідомимо додатково.

Маємо гідно вшанувати захисника та провести в останню путь.

У зв’язку із загибеллю військовослужбовця під час бойових дій військової агресії росії проти України та його похованням в Підгайцівській громаді оголошено Дні жалоби.

Приспущені Державні Прапори України на будинках і спорудах, заборонено проведення розважально - концертних заходів.

Вічна пам'ять та шана, Герої не вмирають!