Шість нових систем оповіщення запрацює у селах Підгайцівської громади

Дата: 04.10.2022 13:28

Фото без описуДо кінця тижня у Підгайцівській громаді можуть запрацювати нові системи оповіщення.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь.

З його слів, зараз завершується монтаж та під’єднання обладнання до централізованої мережі автоматичного сповіщення. Тож, швидше всього, до кінця тижня у Підгайцях, Піддубцях, Лищі, Крупі, Липинах та Звірові запрацюють 6 автоматичних електросирен.

Системи придбані коштом місцевого бюджету Підгайцівської сільської ради, аби допомогти Волинській військовій адміністрації розширити мережу оповіщення в області.