Школярка з Борохова стала переможницею обласного мистецького конкурсу

Дата: 03.10.2022 16:03

Курдельчук Анастасія, учениця Борохівської гімназії Підгайцівської сільської ради зайняла I місце на обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

На розгляд журі школярка представила справжні витвори мистецтва - картину та «Сумку-шопер», вишиті гладдю.

Над виробами Анастасія працювала під керівництвом Алли Довгаль - вчительки трудового навчання та керівниці гуртка декоративно - прикладного мистецтва при Борохівській гімназії.

Загалом на конкурс всіма учасниками було подано 233 роботи з різних видів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

Щиро вітаємо переможницю, дякуємо Алла Довгаль та батькам за виховання та сприяння реалізації творчих досягнень учениці.