Добровольці Підгайцівської громади зможуть отримати одноразову виплату

Дата: 03.10.2022 12:00

Усі учасники добровольчих формувань Підгайцівської територіальної громади, які уклали контракт, зареєстровані та проживають на території сіл Підгайцівської громади, матимуть змогу у 2022-2023 роках отримати одноразову матеріальну допомогу у розмірі 5000 гривень.

Таке рішення прийняли депутати Підгайцівської сільської ради від 30 вересня 2022 року під час сесії.

Раніше таку виплату могли отримати лише мобілізовані до лав Збройних Сил України мешканці Підгайцівської громади.

За зміни до Програми заходів територіальної оборони Підгайцівської сільської ради на 2022-2023 роки проголосували усі присутні депутати – 18 народних обранців із 25.