Депутати Підгайцівської сільради виділили кошти на реабілітацію звільненому з полону азовцю

Дата: 03.10.2022 11:25

20 000 гривень на реабілітацію захисника Азовсталі, мешканця села Борохів Підгайцівської громади, який 4-ри місяці був у полоні, вирішили виділити депутати сільради під час останньої сесії 30 вересня.

Депутатський запит з пропозицією надати матеріальну допомогу на оздоровлення  військовослужбовця Володимира Лучка із Борохова озвучив заступник Підгайцівського сільського голови, депутат Леонід Гроголь. Рішення прийняли одноголосно.

Нагадаємо, днями військовослужбовця, разом з іншими бранцями, повернули із рашиського полону. Нині Володимир відновлює здоров’я в одному із закладів на Київщині.