Освітянка з Підгайців отримала відзнаку із рук Президента

Дата: 01.10.2022 15:25

Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» отримала мешканка Підгайцівської громади, викладачка відокремленого структурного підрозділу «Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій» Ніна Олексіївна Патрай.

Про це йдеться в указі Президента України Володимира Зеленського від 30 вересня 2022 року.

Мешканка села Підгайці отримала відзнаку за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм.

Щиро вітаємо пані Ніну з професійним святом та бажаємо працювати у задоволення та мати вдячних слухачів.