ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД У СІМ'Ї ПІДГАЙЦІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 28.09.2022 10:01

Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи Служби у справах дітей Підгайцівської сільської ради.

Метою виїздів є здійснення контролю, створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримка сімей, які перебувають або можуть опинитися у складних життєвих обставинах.

26 вересня 2022 р. працівники Служби у справах дітей спільно з поліцейським офіцером громади Дмитром Грибом обстежили умови проживання та виховання дітей у селах Воротнів, Романів, Ботин, Новокотів, Піддубці, Гаразджа, загалом обстежили 11 сімей, де проживає 53 дитини, які можуть опинитися в складних життєвих обставинах.

Спеціалісти провели з батьками  роз'яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов'язків та дотримання санітарно – гігієнічних норм у житлових приміщеннях.

Інформує Служба у справах  дітей Підгайцівської сільської ради.