У приміщенні, яке планують використовувати для укриття липинських ліцеїстів, вже демонтували стару штукатурку на стінах, обробляють стіни протигрибковим розчином, вирівняють стелю. Найближчим часом зроблять гідроізоляцію та утеплення стін, армування стяжки, пошпаклюють стіни та стелю, укладуть плиткою підлогу.

Про це повідомив у Фейсбуці заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь.

Також в укритті замінять електропроводку, водопровідні та каналізаційні труби, установлять рукомийники з підведеннями гарячої та холодної води. І найголовніше – прокладуть повітропровід з установленою припливно-витяжною системою вентиляції, аби там було комфортно дихати.

На завершальному етапі пофарбують стіни, встановлять світильники та вмикачі, сантехніку підлогові унітази та металеві двері.

В укритті для дошкільного закладу освіти ремонтні роботи – на завершальному етапі. Там теж штукатурили та фарбували стіни, по бетонній основі уклали бруківку. Днями підведуть воду, встановлять рукомийник та туалет.

Завідувачка дитсадка Любов Савчук закладу вже робить заміри для лав, які встановлять в укритті після ремонту. Після позитивного висновку ДСНС та отримання дозволу, заклад зможе відновити роботу з дітьми очно.